073-7786662
אמבר פרו – מעלונים ופתרונות נגישות או לחץ כאן ליצירת קשר
אמבר פרו – מעלונים ופתרונות נגישות

בלוג

מעלון לנכים

מעלון לנכים

מעלון לנכים הוא אמצעי המגביר את הנגישות ומשפר את איכות החיים של בעלי נכויות ומוגבלויות שונות. חברת AmbarPro היא החברה שלכם למעלון נכים.

מעלון לנכים משמש דוגמה מעולה לשימוש נבון ומבריק באמצעים טכנולוגיים עבור קידום הנגישות של נכים בישראל. בעוד כל אדם ללא נכות יכול לעלות ולרדת במדרגות בלי לחשוב פעמיים, עבור בעלי נכויות כל גרם מדרגות הוא גם אי וודאות- האם תהייה דרך נגישה? האם היא תהייה נוחה? מעלון לנכים נועד לשפר את הנגישות ולאפשר לבעלי נכויות לחוש בטוחים. חברת אמבר פורום היא המקום המתאים להזמנת מעלון.

מעלון לנכים או כיסא נע?

מעלון לנכים הוא כיסא הנע באמצעות מערכת חשמלית, כך שהוא יכול לנוע על גבי מסילה המחוברת לגרם המדרגות. לכן, אנשים בעלי נכויות מסוגים שונים יכולים לעשות שימוש במעלון לנכים כך שהם לא יאלצו להתמודד עם גרם המדרגות לבדם. מעלון כסא לנכים של חברות איכותיות, כמו חברת AmbarPro, מאפשר למשתמשים חוויה נוחה ופשוטה שאינה מלווה בהשקעת מאמץ. כך, ניתן להפוך את השימוש במדרגות לנגיש עבור אלו שצריכים זאת כל כך.

מעלון נכה למדרגות

לא כל מעלון לנכים יגשים את מטרתו:

מעלון לנכים עשוי שלא להשיג את מטרתו אם אינו איכותי דיו. בתחום זה, איכות כוללת כמה מרכיבים:

  • נוחות השימוש – מעלון לנכים שאינו נוח לשימוש יוצר גם ככה מצב שבו לא ניתן להשתמש בו בקלות ולכן בעלי הנכות המעוניינים בכך צריכים שוב לעמוד חסרי אונים מול גרם המדרגות.
  • איכות המוצר – מעלון לנכים צריך להיות עשוי היטב כדי להיות עמיד וחייב להכיל מערכת מתקדמת על מנת לתת שירות טוב.

חברת AmbarPro היא חברה ותיקה בתחום הגברת הנגישות לבעלי נכויות. פנו לחברה לצורך בחירת מעלון לנכים. זהו המקום המקצועי והמתאים ביותר.

לצפייה במוצרי החברה

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן