073-7786662
אמבר פרו – מעלונים ופתרונות נגישות או לחץ כאן ליצירת קשר
אמבר פרו – מעלונים ופתרונות נגישות

בלוג

אביזרים לנכים

אביזרים לנכים

חברת AmbarPro מביאה אליכם מגוון אביזרים לנכים. המפתח לשיפור באיכות החיים כבר פה. חברת AmbarPro הינה חברה ותיקה העוסקת בחתום הנגישות לבעלי נכויות בישראל.

החברה נותנת מענה רחב ומקיף לבעלי נכויות שונים. באמצעות המוצרים שהחברה משווקת ניתן להתאים בין האביזרים לבעלי מוגבליות אשר זקוקים להם. החברה מספקת מענה המבוסס על שנים רבות של ניסיון, והכרות מעמיקה עם המערכת והשוק, עם ההתקדמויות והפיתוחים כמו גם הכשלים והבעיות.

חשיבותם של אביזרים לנכים לבעלי מוגבלויות

עבור אנשים בעלי נכויות, אבזרים אלו יכולים לשנות את החיים מקצה לקצה. בלי הפיתוחים הקיימים כמו מעלון מדרגות לבתים פרטיים בעלי קומה ומעלה או מעליות ביתיות לבתים ישנים עד ארבע קומות וכן הלאה, ניתן לאפשר לבעלי נכות לחיות חיים עצמיים בהם ניתן שליטה על האפשרות לניידות, להגיע למקומות ולבלות כמו אנשים אחרים, בחרת אמבר פורום מציעים מגוון רחב של אביזרים לנכים כאשר המטרה היא קודם לכל קידום איכות החיים שלהם.

מעלוניים ביתים SB 200

אפשר לשפר את איכות החיים בעזרת אביזרים לנכים

אביזרים לנכים נועדו לצורך מתן אפשרויות נגישות לאנשים הסובלים מנכות מסוימת או ממוגבלות. בנוסף אביזרים אלו מורכבים מסל רחב של אפשרויות עבור נכויות שונות ועבור טווח רחב ביותר של מצבים.
בין השאר, האביזרים כוללים כלים מהפכניים בעולם המאפשרים לבעלי מוגבלויות לעשות שימוש נוח באמצעים אלו על מנת לאפשר ניידות עצמאית של בעלי הנכות במקומות ציבוריים כמו גם במקומות פרטיים.

חברת AmbarPro – אביזרים לנכים

חברת AmbarPro היא חברה מתקדמת ואיכותית בעלת ותק וניסיון בתחום של ציוד לנכים. החברה מספקת אביזרי נכים מתקדמים, עדכניים ויעלים. לחברה אחריות כלפי הלקוח וכן ליווי צמוד שלו לכל אורך הקנייה וגם לאחריה. פנו בהקדם.

חברת AmbarPro מזמינה אתכם להתרשם מהמגוון הרחב תחת ייעוץ מקצועי.

ציוד לנכים הוא הדרך לגרום לעולם להיות נגיש יותר עבורם. חברת AmbarPro בע"מ מובילה בתחום זה בישראל. אנשים הסובלים מנכות כלשהיא חווים את העולם באופן קשה בהרבה מהאופן בו חווים אותו אנשים ללא נכות או מוגבלות. באמצעות סדרה מובחרת של מוצרים ניתן לשפר את המצב. ציוד זה הוא האופן בו ניתן לאפשר גם להם לתפקד באופן עצמאי בעולם של כולנו.

מעלון כסא למדרגות

ידע כללי על ציוד לנכים

חשוב לדעת שכאשר מדובר על ציוד לבעלי מוגבלויות מדובר על ציוד מגוון ביותר שעשוי להתאים לסקטור הפרטי ולשילוב בבתים של בעלי נכויות למול ציוד המיועד לעולם העסקים ועבור אזורים ציבוריים. עוד כדאי לציין, כי התחום של ציוד לנכים הוא תחום מתקדם ביותר כאשר בכל תקופה יוצאים אל השוק עוד ועוד מוצרים איכותיים ואמצעים מדהימים ויעלים עבור שיפור התפקוד העצמאי של בעלי נכויות.

בחברת AmbarPro, ישנו צוות האמון על התעדכנות שוטפת בכל הפיתוחים האפשריים וכל זאת כדי להביא אל הלקוחות בישראל את הטוב ביותר. ציוד לנכים הוא ציוד משנה חיים, חשוב לקנות אותו במקום הנכון.

ציוד לנכים לעולם נגיש יותר

חברת AmbarPro מביאה לישראל ציוד מתקדם לנכים הכוללים בין השאר מעלון מדרגות או לבעלי בתים פרטיים ניתן להזמין מעליות לבתים פרטיים ועוד. כל הפיתוחים הנם חדשניים ובדוקים היטב/ כדי לבחור נכון את הציוד המתאים לכם, מומלץ ליצור קשר עם החברה. חברת אמבר רואה את שירותיה כוללים בין השאר דיון משותף עם הלקוח בנושא הציוד הנבחר עבורו.

פנו בהקדם לחברת AmbarPro ותוכלו לגרום כבר עכשיו לשיפור איכות החיים של בעלי נכויות בישראל.

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן