073-7786662
אמבר פרו – מעלונים ופתרונות נגישות או לחץ כאן ליצירת קשר
אמבר פרו – מעלונים ופתרונות נגישות

קטלוג מוצרים

מעלית ביתית דגם GLF

חברת AmbarPro מייבאת מעליות ביתיות קומפלט וחלקיהן ממיטב היצרנים בעולם, בהתאם להזמנת הלקוח.
אנו מייבאים מעליות ביתיות קומפלט לנוסעים, למשא ולרכב מבית GLF ספרד

החברה מספקת ב-20 השנים האחרונות את רוב המכלולים ההידראוליים והציוד הנלווה (למעלה מ-70 אחוז מהמעליות ההידראוליות בארץ – יש בוכנה של GMV) .בנוסף לכך, אנו מספקים, מכלולים וחלקי חילוף לחברות מעליות בישראל ומעניקים גיבוי טכני לטכנאים ולמתקינים של חברות אלה.


מעליות ביתיות

מעלית ביתית מהווה כפתרון האופטימאלי עבור אנשים הגרים בבתים פרטיים בני 2 קומות ומעלה. בכוחה של מעלית ביתית לשרת את בני הבית לאורך כל מחזורי חייהם – כשהם הורים צעירים, הם ימצאו שהרבה יותר נוח להתנייד בין קומות הבית עם התינוק (כשהוא עם או בלי העגלה) במעלית. כמובן, שככל שמתבגרים יותר הצורך במעלית נהיה הרבה יותר מורגש – כאשר, בגילאים מסוימים אנשים יכולים להתקשות לעלות במדרגות ואותן מעליות ביתיות יכולות לספק נוחות ועלייה פשוטה ובטוחה. מיותר לציין, שאם בבית מתגוררים אנשים המתמודדים עם נכות פיזית, המעלית תהווה כאמצעי חשוב ומשמעותי, אשר בכוחו לשפר במידה רבה את איכות חייהם – ובסופו של דבר, גם לחסוך כסף, מכיוון שכבר לא תהיה חובה למקם את חדרו בקומת הקרקע – על כל המשתמע מכך.

איך לבחור מעלית ביתית?

ובכן, אחד מהפרמטרים הראשונים אשר ישפיעו על בחירה של מעלית לבית, נוגע כמובן לדרישות ולצרכים של הדיירים – כך שאם יש אדם בבית אדם אשר מתמודד עם נכות כזאת או אחרת, אז חשוב למקד את החיפוש באותן מעליות לנכים, אשר נבדלות בפרמטרים רבים מהמעליות הסטנדרטיות. פרמטרים נוספים אשר ישפיעו על הבחירה יהיו: תנאים טכניים שונים בבית, גודל המעלית הרצוי, מספר הקומות בבית, תשתיות ועוד..

חשיבות ייעוץ של איש מקצוע המתמחה בנושא של מעליות ביתיות

כאמור, יש לא מעט פרמטרים אשר יהוו כגורמים בעלי השפעה על בחירת מעליות ביתיות – ורבים מהפרמטרים הללו הינם טכניים ותלויים בנתונים כמו: תשתיות ומבנה הבית. מהסיבה הזאת, ההמלצה תהיה להכניס לתמונה איש מקצוע המתמחה בנושא של מעליות ביתיות, כבר בשלבים המוקדמים של תכנון המעלית הביתית – וזאת, על מנת שזה יוודא שאכן יש ייתכנות לבניית מעלית ביתית באותו הבית, יסייע בהבנה היכן רצוי להתקין את אותה מעלית ביתית, וכמובן, שיספק את כל המידע הרלוונטי לגבי סוג המעלית המומלץ ביותר עבור אותם הלקוחות.

מעלית ביתית מקצועית ואיכותית

כל מי שמתכנן להתקין מעלית ביתית, לוקח ודאי בחשבון שמדובר בהוצאה כספית לא קטנה ולכן, עליו לעשות כל מה שמתאפשר לו, על מנת שאותה ההוצאה אכן תצדיק את עצמה. כמובן, שחשוב לבחור בתבונה את החברה אשר תתקין את המעלית, יש לוודא שהיא דואגת לעבוד עם מותגים מובילים בתחום המעליות, שיש לה את הניסיון, הכלים וההכשרות המתאימות לבצע את ההתקנה בצורה נכונה. כמובן, שההמלצה היא להישאר עם יד על הדופק ולוודא שהמעלית אותה החברה מספקת, אכן יכולה לספק מענה על מלוא הצרכים הדרישות והציפיות של המזמינים. כאשר, השילוב בין בחירת החברה המתאימה למטרה לבין מעורבות בכל שלבים ההתקנה, יאפשרו בסופו של דבר ליהנות מתוצאה איכותית ומשביעת רצון – וכאשר מדובר באלמנט כה חשוב כמו מעליות ביתיות, אין באמת שום סיבה להתפשר על פחות מכך.

דילוג לתוכן