073-7786662
אמבר פרו – מעלונים ופתרונות נגישות או לחץ כאן ליצירת קשר
אמבר פרו – מעלונים ופתרונות נגישות

קטלוג מוצרים

מעלונים ביתיים

מעלונים ביתיים ומעלית ביתית להתקנה במדרגות מספק פתרון יעיל ונוח עבור אדם היושב בכיסא גלגלים המבקש לעלות או לרדת במדרגות בין אם בביתו ובין אם במקום ציבורי.

אמבר פרו היא הייבואנית הבלעדית של חברת GMV הספרדית המתמחה כבר60 שנה בהתקנת מעלונים ומעליות ביתיות ברחבי אירופה והסביבה

חברת GMV מייצרת כ-40,000 מעליות הידראוליות בשנה -מעליות ומעלונים רבים נמכרים גם ללקוחות הישראליים בבתים פרטיים, פנטהאוזים, דופלקסים, חניונים וחדרי מדרגות.

קיימים פתרונות ועיצובים מרהיבים הניתנים על פי טעמו ותקציבו של כל לקוח

מעלון ביתי דומה במרבית מאפייניו למעלית נוסעים רגילה אך זוכה להקלות אשר חוסכות את הצורך בבור מאוד עמוק או במרחב גדול מעליו, חוסך את הצורך בחדר מכונות ועובד על חשמל חד פאזי.

זמן אספקת מעלית ביתית והתקנתו – קצרים משמעותית מהתקנת מעלית וגם מחירו נוח במיוחד לעומת מעלית.

מעלון ביתי מתוכנן על פי מידה ובהתאם לתנאי השטח, תוך היענות לצרכיו ולהעדפותיו של כל לקוח ולקוח באשר הוא.


מעלונים ביתיים

אנשים המתמודדים עם נכות פיזית בדרגה כזאת או אחרת ואנשים קשישים, יכולים למצוא את עצמם מתקשים לעלות במדרגות – כך אם הם מתגוררים בבית עם 2 מפלסים או יותר, הם יוכלו למצוא את עצמם מתקשים להתנייד בתוך הבית. מכיוון, שביתם הוא מבצרם, קיימת חשיבות גבוהה לדאוג שהם אכן יוכלו להסתובב בו בחופשיות ולהגיע לאן שרק יחפצו, בכל זמן שיחפצו ואחד מהאמצעיים אשר יאפשר להם להשיג את אותה המטרה הוא מעלות ביתי.

מה זה מעלון ביתי

מעלונים מהווים למעשה ככלים מכניים ממונעים, באמצעותם ניתן לעלות או לרדת במדרגות או להגיע למקומות נמוכים או גבוהים מהקרקע. מעלון ביתי מופעל על גבי מסוע ייעודי אשר אמור להיות מותקן בבית עבור המטרה. קיימים סוגים שונים של מעלונים, הנבדלים אלו מאלו בשורה ארוכה של פרמטרים ובין היתר גם באופן הפעולה שלהם – וכחלק מכך, גם בצורת ההתקנה. הפעלת המעלון אמורה להוות כפעולה פשוטה אשר מתבססת על מתג ייעודי או על שלט.

סוגים של מעלונים ביתיים

כל מי שעושה את צעדיו הראשונים בעולם של מעלונים ביתיים, יכול להיות מופתע נוכח כל הסוגים הרבים של המעלונים המוצעים, כאשר, היצע המעלונים כולל בין היתר: מעלון מדרגות, מעלון בריכה, מעלון משופע, מעלון משופע משטח, מעלון משופע כסא (מדובר בסוג של מתקן כסא, כך שאם המעלון מיועד עבור אדם עם כסא גלגלים, יש לקחת בחשבון שהוא יידרש לעבור אל הכיסא של המעלון לצורך המטרה) ומגוון האפשרויות עוד רחב. בכדי לבצע את הבחירה הנכונה, ההמלצה היא לערוך היכרות עם כמה שיותר סוגים של מעלונים – עם התכונות שלהם, עם היתרונות והחסרונות, עם השימושים עבורם הם מיועדים ועוד.. בשלב הבא, ובהתבסס על הבנת הדרישות והצרכים, ניתן יהיה למקד את החיפוש במעלונים הרלוונטיים וכמובן, גם לבחור את החברה אשר תספק אותם.

כיצד לבצע את הבחירה הנכונה של מעלון ביתי?

מי שזאת הפעם הראשונה בה הוא מחפש אחר מעלונים, יוכל להיתקל בקושי לגבי ביצוע הבחירה מתוך כל האפשרויות הרבות המוצעות. יש לזכור, כי בסופו של דבר, המטרה של מעלון ביתי היא לענות בצורה האופטימאלית על הצרכים הפרטניים של המשתמשים קשיש, אדם עם נכות או כל אדם אחר. מהסיבה הזאת, החשיבות הגבוהה ביותר תהיה שהמעלון הנבחר אכן יספק מענה על הצורך בגינו מתקינים אותו מלכתחילה. מעבר לכך, גם תנאי השטח והתשתיות של הבית ישפיעו במידה רבה על הבחירה – לדוגמא, לא בכל בית תהיה אפשרות להתקין מעלון עם פיר ובמקרה כזה, יש צורך לבחור באפשרות אחרת מתוך ההיצע. כמובן, שבשלבים האלו, כבר חשוב להיוועץ באיש מקצוע המחזיק בידע ובכלים בעולם המעלונים, על מנת שזה יבין גם את הדרישות של המזמינים וגם יבחן את תנאי השטח ובהתבסס על כל הנתונים הללו, יוכל להמליץ על הבחירה המתאימה

דילוג לתוכן