נגישות
03-6502650
או לחץ כאן ליצירת קשר

הנני מאשר קבלת דברי פרסומת

מעלית ביתית

חזרה לגלריה
  • מעלית ביתית
  • מעלית ביתית
  • מעלית ביתית
  • מעלית ביתית

מעלית בבית עלייה במפלס איכות החיים

כאשר מגשימים חלום ורוכשים בית פרטי עם גינה וקומות, טבעי שנחשוב על העתיד: האם נוכל בעוד שניים או שלושה עשורים לדלג במדרגות כפי שעשינו בגיל צעיר? היום, כאשר משקיעים בבית לחיים כבר מתכננים ומצטיידים במעלון ביתי מתוך מחשבה קדימה להקל על חיי הדרים בבית ועל נוחיותם בכל שלב משלבי חייהם, וגם כפתרון להורים המתבגרים והאורחים המגיעים אלינו. עליית תוחלת החיים ואיתה העלייה באיכות החיים היא חלק בלתי נפרד מגיל העמידה. יש לציין כי מעלון ביתי  תורמת הן לרמת החיים והן לאיכות החיים ויכולה לעלות בהשקעה של 80-100 אלף ₪ לדגמים הבסיסיים.

לצורך בניית מעלון ביתי חייב להיות פיר , כבר בתהליך בניית הבית כדי שיתאים להתקנת מעלית שרצוי שתגיע לשאר הקומות בבית, החל מהמרתף ועד לקומה העליונה. רוב האוכלוסייה מעל גיל 40, מבינים כי מעלון ביתי הינה דבר בסיסי וחיוני ומענה לצורך ולא רק לסטאטוס. יש לציין כי אם יש לכם מעלית ביתית ערך הנכס שלכם הופך להיות באופן אוטומטי גבוה יותר. גם האוכלוסייה הצעירה התרגלה לעלות במעלית במעבר בין קומות, על פני עלייה וירידה במדרגות, מה שמהווה סכנה יום יומית של החלקה, גם אם המדרגות הן תקינות ויש בצדן מעקה. אז השקעה חד פעמית, יכולה לשפר לכם באורח פלאים את איכות החיים ולהקל על תהליך ההתבגרות בשיפור איכות החיים וכל זאת בזכות המעלית של אמבר פורום.
 

התקנה מעלון ביתי לא מצריכה שינויים רבים


לא נדרשים שינויים מרחיקי לכת בהתקנת מעלון ביתי,  אין שינוי רב במערכת החשמל ואין צורך במיקום יתר. אפשר להתקין מעלון ביתי,  בצורה מסוגננת כמו דלת פנורמית מעוצבת מסוגננת עם פלדה, תקרה, רצפה, דלתות, מערכת לחצנים והכל בעיצוב אישי מודרני ומתקדם לבחירתכם. מעלון ביתי מסוג זה אינה מגיעה בגדלים קבועים, היא יכולה להגיע בכל מיני גדלים שיתאימו לפיר שלכם. ניתן להזמין מעלון ביתי לבית שתכיל אדם אחד ועד 3 אנשים והמשקל שהיא יכולה לשאת יהיה עד 400 ק"ג. ישנם הרבה אנשים בעלי צרכים מיוחדים כמו גם נכי צה"ל או אנשים בעלי מוגבלויות כאלו ואחרות שיש להם מעלון ביתי. אם חשבתם כי מעלון ביתי הינה בגדר מותרות והיא יכולה להגיע לאחר עדיפויות אחרות כמו: בריכה, מרתף יין ועוד, אז  חשבו שנית. מעלון ביתי יועיל לכם לאורך כל המגורים בביתכם כולל העברת משאות כבדים/גדולים וגם כאשר תתחילו להרגיש כי העלייה התכופה במדרגות מראה את אותותיה בברכיים שלכם ובגב. ישנן חברות  שמתמחות בייצור והתקנה של מעלון ביתי. הקבלן שבונה לכם את הבית, יוכל לתת לכם המלצות על חברות מעלונים ביתיים שהוא מכיר. היום הנושא של מעלון ביתי הינו נושא חיוני ורבים מעדיפים לדחוק את התכניות והפנטזיות לעיצוב ושדרוג הבית לזמן יותר מאוחר וההעדפה הראשונית שלהם היא רכישה והתקנה של מעלון ביתי.


מעלית בבית מיודעת לא רק לאוכלוסיה האמידה

ניתן למצוא היום מעלון ביתי גם בפנטהאוזים ובבתים הפרטיים כמובן, המראה של המעלון הביתי יכול להיות בשלושת הפאיות הפנימיות מזכוכית שקופה הנותן מראה יוקרתי ומתאים במיוחד לבתים בעלי עיצוב וסגנון מודרני. אם חשבתם כי מעלון ביתי מיועדת לאמידים בלבד אז טעות בידכם. בגלל הפופולריות בשנים האחרונות של מעלונים ביתיים, המחירים הינם שווים לכל כיס וכבר אינם בשמיים. רמת החיים בארץ נמצאת בעלייה מתמדת. אנו מעוניינים לשדרג את הבית ולהעלות את רמת איכות החיים שלנו, תוך מחשבה על העתיד הרחוק יותר.
מעלון ביתי יכולה להקל על החיים של כל אחד. בפרט על אלו של בעלי מוגבלויות. פנו לAmbarPro
חברת AmbarPro היא חברה מקצועית שנותנת מענה יעיל במיוחד לאנשים בעלי נכויות במשך שנים. החברה היא בין המובילות בישראל בנושא הגברת המודעות לנגישות ויצירת כלים מתאימים על מנת לאפשר נגישות לנכים בכל מקום. בין השאר, החברה מביאה לישראל מעלונים ביתיים איכותיות התואמות את הצרכים של הבית כולו ויותר חשוב מכל, את הצרכים של בעל הנכות. צרו קשר.


מעלון ביתי פרטים כלליים

ישנם 2 סוגי מעלונים ביתיים

1. מעלון ביתי עם דלתות כנף (כמו דלת) המצריכה לחיצה רציפה על לחצן ההפעלה בתוך התא ולחיצה רגעית בתחנות.

2. מעלון ביתי עם דלתות אוטומטיות אשר בתא הלחיצה הינה רגעית ובתחנות הלחיצה גם רגעית (כמו מעלית לכל דבר)

מהירות המעלון הביתי ע"פ תקן הינו 0.15 מ/ש.
 

 

 

© 2021 כל הזכויות שמורות לAmbarPro