נגישות
03-6502650
או לחץ כאן ליצירת קשר

הנני מאשר קבלת דברי פרסומתמעלון מדרגות

חברת AmbarPro הינה חברה מובילה עבור אמצעים להגברת נגישות עבור נכים. בין מוצרי החברה מעלוני מדרגות איכותיים.


בשנים האחרונות גדלה המודעות לחשיבות הרבה של הגברת הנגישות של אזורים מסחריים, בתי חולים, קופות חולים ומבנים בכלל, עבור אנשים בעלי נכויות שונות. חברת  AmbarPro הינה חברה מובילה המספקת פתרונות נגישות, כמו למשל כסא מעלית או מעלון מדרגות. המעלון נועד לאפשר לכל אדם על כל מוגבלות לעשות שימוש במדרגות בצורה נוחה ויעילה המאפשרת לעקוף את המגבלה שבנכות.

 

השאירו לנו הודעה במוקד האנושי ונחזור אליכם בהקדם: 03-6502650 או דרך טופס "צור קשר" - לחצו ותועברו מיידית אל הדף הרלוונטי

 

 

מעוניינים בפרטים נוספים?
שלחו לנו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הנני מאשר קבלת דברי פרסומת

מעלון מדרגות - מידע כללי:

 

מעלון מדרגות לנכים הינו פיתוח חדשני המאפשר לכל אדם לעלות ולרדת במדרגות מעבר לנכות הקיימת. מעלון מדרגות לנכים נותן מענה במקרים רבים. למשל, מקרים בהם קיימות מדרגות אך אין מעלית המאפשרת העלאת כיסא גלגלים, מקרים בהם מדובר בגרם מדרגות קטן ונמוך ללא מפלס תואם לנכים וכן הלאה. המעלון משמש כפתרון זמין ויעיל. כסא מעלית הוא כיסא הנע חשמלית על מסילה לצדו של גרם המדרגות. למעשה מעלון מדרגות מורכב ממסילה שנראית כמו מעקה בטיחות כאשר על מסילה זאת "נוסע" הכיסא. אנשים בעלי נכויות או מתקשים בהליכה יכולים לעבור ל- כסא מעלית ולהגיע ליעדם בשלום.

 

המאפיינים החשובים במעלון מדרגות לנכים

 

מעלון מדרגות לנכים מוצב הרבה פעמים באזורים ציבוריים. גם אם מדובר במקומות פרטיים, חשוב לבחור מעלון איכותי במיוחד. מעלון מדרגות לנכים צריך להחזיק מעמד ללא תלות במשקל או בשכיחות השימוש בו במהלך היום. יותר מכך, מעלון דורש השקעה כספית מסוימת ובתמורה הלקוח מצפה לאמצעי איכותי ויעיל שיחזיק מעמד למשך שנים רבות. עוד מאפיין חשוב של כסא מעלית הינו נוחות הן בתפעול, בישיבה וכן הלאה.

 

מעלונים מחברת AmbarPro :

 

חברת AmbarPro, חברה המתמחה בתחומי הנגישות, מציעה לכם לבחור מעלון איכותי, בעל אחריות ארוכה ושפע של המלצות. חברת אמבר פורום היא חברה מקצועית הכוללת צוותי פיתוח מעולים וניסיון רב בתחומי הנגישות. לכן, אם רוצים מעלון מדרגות נכון, פונים לחברת אמבר פורום - המקום הנכון ביותר לתחום זה.

 

השאירו לנו הודעה במוקד האנושי ונחזור אליכם בהקדם: 03-6502650 או דרך טופס "צור קשר" - לחצו ותועברו מיידית אל הדף הרלוונטי

  • 1
© 2021 כל הזכויות שמורות לAmbarPro